Międzynarodowe seminarium “eTwinning and Erasmus+ projects”, 28-30 kwietnia 2024 r. Salzburg, Austria

Stacjonarne wydarzenie dla nauczycieli pracujących w klasach starszych szkoły podstawowej (kl. VI-VIII) lub w szkole średniej (ogólnokształcąca/techniczna/branżowa/zawodowa) zainteresowanych realizacją międzynarodowych projektów eTwinning. 

Lokalizacja: Salzburg, Austria 

Termin: 28-30 kwietnia 2024

Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim. Organizatorzy (Austriackie Biuro eTwinning) oczekują, iż podczas seminarium uczestnicy założą nowe, międzynarodowe projekty eTwinning.

 • Uczestnicy potrzebować będą laptopów z możliwością podłączenia do hotelowej sieci WiFi (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).
 • Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie elektronicznej. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na wpisywane do formularza dane. Na ich podstawie będą zatwierdzane zgłoszenia na dane wydarzenie.
 • Każdy uczestnik seminarium, który będzie obecny na całości wydarzenia i dołączy do projektu, otrzyma certyfikat uczestnictwa od organizatorów - austriackie NSO. Certyfikat wydawany jest bezpłatnie.

Zgłoszenia przyjmujemy do 3.03.2024. W przypadku dużej liczby chętnych, rekrutacja może zakończyć się wcześniej.

Warunki udziału
 1. Brak doświadczenia w realizacji projektów eTwinning. 
 2. Zatrudnienie w klasach starszych szkoły podstawowej (kl. VI-VIII) lub w szkole średniej (ogólnokształcąca/techniczna/branżowa/zawodowa)  realizującej obowiązującą podstawę programową.
  Aktywny zawodowo nauczyciel pracujący z dziećmi w wieku 10-20 lat.
 3. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning (na nowej platformie ESEP).
  Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, załóż konto przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego na seminarium. 
  Rejestracja przebiega w dwóch etapach. Pierwszy etap polega na założeniu konta na platformie EU Login. Następnie użytkownik zakłada konto na platformie European School Education Platform.
 4. Gotowość do rozpoczęcia projektu eTwinning.
 5. Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Szczegółowe zasady udziału w wydarzeniach eTwinning

Adresaci

Początkujący eTwinnerzy – nauczyciele pracujący w klasach starszych szkoły podstawowej (kl. VI-VIII) lub w szkole średniej (ogólnokształcąca/techniczna/branżowa/zawodowa)

Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule Salzburg
UWAGA. Rejestracja zamknięta