Webinarium eTwinning - seria Eko-Szkoła: Jak podróżować szanując Planetę?

INFORMACJE OD ORGANIZATORA: Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning. Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo który zostanie przesłany automatycznie, po zakończeniu webinarium. 
Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  


TYTUŁ SERII WEBINARIÓW: Eko-Szkoła
TEMATYKA SERII WEBINARIÓW: Kwestie środowiska i walki z globalnym ociepleniem są jednym z 4 priorytetów w programie Erasmus+ na lata 2021-2027. Dlatego program eTwinning stawia na aktywne poruszanie tematów związanych ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem w pracy z uczniami w szkole, skuteczne planowanie działań lokalnych dot. ekologii w społecznościach szkolnych oraz poszukiwanie bardziej ekologicznych sposobów realizowania swoich aktywności projektowych zarówno w programie eTwinning, jak i Erasmus+. Aby zapewnić uczestnikom jak najbardziej aktualną wiedzę w temacie ochrony środowiska, którą będa mogli skutecznie wykorzystać w pracy nauczyciela, do współpracy przy tej serii webinariów zaprosiliśmy eskpetów z Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste.

Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
Czas do końca rejestracji
0 DNI
0 GODZ
00 MIN
00 SEK
Rejestracja na wydarzenie

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Środa 17.07.2024


18:30 - 19:30

rozwiń Webinarium eTwinning - seria Eko-Szkoła: Jak podróżować szanując Planetę?

Kurs dla nauczycieli - jak nauczać o ekologii i aktywizować uczniów do działania. Obecny webinar będzie poświęcony podróżom - co najmłodsi mogą zrobić aby podróżując daleko i blisko cieszyć się pięknem Planety i oszczędzać jej zasoby. Młode pokolenie chce mieć wpływ na to co się dzieje na świecie. W webinarze pokażemy przykładowe zajęcia które wspomogą te dążenia. Podamy też źródła ciekawych informacji jak i inspiracji zajęć o eko podróżach. Wszak każdy lubi podróżować - jest to zatem doskonała okazja aby ekologia towarzyszyła we wszystkich wyprawach.
Agata Zgliczyńska, Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 17 lipca 2024 14:00 Rejestracja na wydarzenie