Webinarium eTwinning - grupa Programowanie z eTwinning: Sztuczna inteligencja w Szkole – Chatboty

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Certyfikaty prześlemy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia. 

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWIADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Czwartek 21.09.2023


19:00 - 20:30

rozwiń Webinarium eTwinning - grupa Programowanie z eTwinning: Sztuczna inteligencja w Szkole – Chatboty

Ten webinar skupia się na wykorzystaniu chatbotów opartych na SI w edukacji Chat GPT, Bard, Bing AI. Jest to część dla początkujących, gdzie omówimy, jak te narzędzia mogą pomóc nauczycielom i nauczycielkom. Zrozumiesz, jak chatboty mogą zindywidualizować proces nauczania i zwiększyć zaangażowanie uczniów.
Wojciech Wątor, Nauczyciel matematyki