Webinarium eTwinning - grupa "Wrażliwi na (dez)informację" - ESEP - bezpieczna przestrzeń do współpracy online, 27/09/2023 r.

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Certyfikaty prześlemy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia. 

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Środa 27.09.2023


19:30 - 20:30

rozwiń Webinarium eTwinning Webinarium eTwinning - grupa "Wrażliwi na (dez)informację" - ESEP - bezpieczna przestrzeń do współpracy online

Podczas webinaru poznasz portal ESEP - bezpieczną przestrzenią do współpracy projektowej uczniów i nauczycieli. Spróbujemy przekonać Cię, że ESEP nie jest taki straszny, jak go malują. W trakcie spotkania postaramy się w przystępny sposób zaprezentować możliwości i e-bezpieczne funkcjonalności platformy. Zapraszamy do udziału!
Beata Wójcik, Ambasadorka programu eTwinning w woj. lubelskim, moderatorka grup "eTwinning Wczesnoszkolni" oraz "Wrażliwi na (dez)informację" Marcin Hościłowicz, Ambasador programu eTwinning w województwie podlaskim, moderator grupy "Wrażliwi na (dez)informację"