Międzynarodowe seminarium dla doświadczonych eTwinnerów “Well-being at School”, 9-11 września 2024, Tbilisi, Gruzja

Stacjonarne wydarzenie dla nauczycieli pracujących w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych, posiadających doświadczenie w programie eTwinning, zainteresowanych realizacją międzynarodowych projektów eTwinning. 

Lokalizacja: Tbilisi, Gruzja

Tematyka: Well-being at School

Termin: 9-11 września 2024 r.

Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim. Organizatorzy (gruzińskie Biuro eTwinning) oczekują, iż podczas seminarium uczestnicy założą nowe, międzynarodowe projekty eTwinning.

 • Uczestnicy potrzebować będą laptopów z możliwością podłączenia do hotelowej sieci WiFi (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).
 • Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie elektronicznej. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na wpisywane do formularza dane. Na ich podstawie będą zatwierdzane zgłoszenia na dane wydarzenie.
 • Każdy uczestnik seminarium, który będzie obecny na całości wydarzenia i dołączy do projektu, otrzyma certyfikat uczestnictwa od organizatorów wydarzenia. Certyfikat wydawany jest bezpłatnie.

Zgłoszenia przyjmujemy do 12.06.2024 (23:59). W przypadku dużej liczby chętnych, rekrutacja może zakończyć się wcześniej.

Warunki udziału
 1. Doświadczenie w realizacji projektów eTwinning. 
 2. Zatrudnienie w szkole podstawowej lub w szkole średniej (ogólnokształcąca/techniczna/branżowa/zawodowa)  realizującej obowiązującą podstawę programową.
  Aktywny zawodowo nauczyciel pracujący z dziećmi w wieku 7-20 lat.
 3. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning (na nowej platformie ESEP).
  Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, załóż konto przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego na seminarium. 
  Rejestracja przebiega w dwóch etapach. Pierwszy etap polega na założeniu konta na platformie EU Login. Następnie użytkownik zakłada konto na platformie European School Education Platform.
 4. Gotowość do rozpoczęcia projektu eTwinning.
 5. Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
 6. Z jednej placówki edukacyjnej może zostać zakwalifikowany tylko jeden nauczyciel.

Szczegółowe zasady udziału w wydarzeniach eTwinning

Adresaci

Doświadczeni eTwinnerzy – nauczyciele pracujący w  szkole podstawowej lub w szkole średniej (ogólnokształcąca/techniczna/branżowa/zawodowa). 

Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule Tibilisi
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Lokalizacja

Mapa

Tibilisi
Tibilisi
00-000 Tibilisi