Stacjonarne seminarium programu eTwinning: „Mój pierwszy projekt z Ambasadorem”

Zapraszamy na seminarium, które odbędzie się w dniach 16-17 listopada 2024 w Opalenicy. Spotkanie w całości realizowane jest w formule stacjonarnej i jest bezpłatne.

Szkolenie skierowane jest do nauczycieli wszytskich etapów edukacyjnych, którzy chcą rozpocząć pracę metodą projektu eTwinning.

Organizatorzy zapewniają udział w ciekawym szkoleniu, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas seminarium, a osobom spoza miejscowości, w której znajduje się hotel – nocleg w pokojach dwuosobowych z 16 na 17 listopada br. Koszty dojazdu na wydarzenie uczestnicy szkolenia pokrywają z własnych środków. Szkolenie realizowane będzie w podziale na 5 grup warsztatowych/ projektowych.

Zainteresowanych nauczycieli zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia oraz proponowanymi pomysłami na projekt. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.


PROPONOWANE PROJEKTY:

 

“Mały obywatel Europy" prowadzi Beata Adamska 

Projekt skierowany do uczniów klas 1-3, świetlic szkolnych, oddziałów przedszkolnych (grupy 5-6 latków) 

Opis projektu: Wyjątkowa podróż po świecie wartości europejskich.  
W ramach naszego projektu uczniowie odkryją, co to znaczy być obywatelem Europy. Będą uczyć się przez zabawę o wartościach takich jak: 

  • Godność ludzka – szacunek dla siebie i innych, 
  • Wolność – prawo do swobodnego wyrażania siebie, 
  • Demokracja – jak wspólnie podejmować decyzje, 
  • Równość – dlaczego wszyscy jesteśmy ważni, 
  • Prawa człowieka – co nam przysługuje jako ludziom! Udział w projekcie z pewnością pomoże uczniom zrozumieć i docenić wartości europejskie oraz kształtować postawy obywatelskie już od najmłodszych lat. 

Czas trwania: ok. 5 miesięcy 

Język projektu: polski

“Europejska mozaika językowa” prowadzi Monika Mojsiejonek 

Projekt skierowany do nauczycieli języków obcych i języka polskiego ze szkół podstawowych 

Opis projektu: W naszej podróży po Europie będziemy odkrywać podobieństwa i różnice pomiędzy językami wykorzystywanymi w krajach Unii Europejskiej. Przyjrzymy się bliżej zapożyczeniom funkcjonującym w języku polskim oraz zbadamy obecność polonizmów w językach obcych. Poszukamy odpowiedników znanych nam piosenek i powiedzeń w wybranych językach. Całość okraszona zostanie dużą dawką wiedzy o kulturze krajów UE, co pozwoli nam stworzyć inspirujący projekt promujący wielojęzyczność i zrozumienie w kontekście europejskim. 

Czas trwania: ok. 5 miesięcy 

Język projektu: polski
 

“The Blue Planet Day” prowadzi Tomasz Ordza 

Projekt skierowany do nauczycieli wszystkich specjalności zainteresowanych edukacją klimatyczną 

Opis projektu: Zadaniem sieci European Blue School jest holistyczne wprowadzenie zagadnień związanych z ekosystemami wodnymi do szkół. Synergia eTwinning i European Blue School pozwoli na aktywne zaangażowanie społeczności szkolnych w działania proekologiczne. Sprawczość projektu będzie polegała na zaangażowaniu uczniów w organizację w szkole The Blue Planet Day, a wszystko po to, aby budować świadomość i poczucie odpowiedzialności za zasoby wodne Błękitnej Planety. Projekt osadzony zostanie w metodologii STEAM, a wśród jego zadań pojawią się wyzwania: naukowe, technologiczne, inżynieryjne, artystyczne i matematyczne. 

Czas trwania: listopad – marzec/kwiecień (Światowy Dzień Wody/Dzień Ziemi) 

Język projektu: polski

 

"Smaki Europy: Podróż Kulinarną Mapą" prowadzi Barbara Maciejewska-N'sir 

Projekt skierowany do nauczycieli języków obcych, polskiego, historii, geografii lub techniki, klasy 5-8 

Opis projektu: Celem projektu będzie poznanie i docenienie różnorodności kulinarnej Europy. 

Głównym zadaniem będzie wybór ciekawych przepisów europejskich, opis wraz z ich historią powstania i stworzenie kulinarnej mapy Europy w formie e-booka. Uczestnicy projektu wykreują również własne portrety kulinarne. Dodatkowo uczniowie będą wyszukiwać najbardziej oryginalne/zaskakujące przepisy. Zaplanowano również przygotowanie wylosowanych potraw z różnych krajów europejskich (wideo-przepisy) oraz w miarę możliwości wspólną degustację potraw w zespołach uczniowskich. 

Czas trwania: ok. 4–5 miesięcy 

Język projektu: polski 

“UNESCO Days - Wartości, które łączą” prowadzi Wioletta Sosnowska 

Projekt skierowany do nauczycieli i uczniów z Sieci Szkół Stowarzyszonych UNESCO oraz dla wszystkich zainteresowanych celebrowaniem takich wartości jak: prawa człowieka, tolerancja, edukacja dla wszystkich oraz bezpieczeństwo w sieci. 

Opis projektu: W ramach projektu szkoły będą wspólnie obchodzić dni UNESCO, organizując aktywności, które promują te wartości i budują świadomość globalnych wyzwań. 

Celem projektu jest nie tylko upowszechnienie idei UNESCO, ale również rozwijanie u uczniów umiejętności społecznych, takich jak współpraca, tolerancja i odpowiedzialność za otaczający ich świat. 

W ciągu 3-4 miesięcy uczniowie oraz nauczyciele będą współpracować, aby wspólnie realizować różnorodne aktywności, skupiając się na wspólnym celebrowaniu dni UNESCO które nie tylko wzbogacą ich wiedzę na temat istotnych wartości, ale także zainspirują do działania na rzecz pokoju, praw człowieka oraz bezpiecznego korzystania z Internetu. 

Czas trwania: ok. 3-4 miesiące 

Język projektu: polski 

“Kiedy nasi dziadkowie byli dziećmi” prowadzi Regina Smolin-Makuch 

Projekt dla nauczycieli i uczniów z placówek kształcenia specjalnego, szkół integracyjnych, przyszpitalnych oraz wszystkich pracujących z uczniami niepełnosprawnymi intelektualnie, na wszystkich etapach edukacyjnych 

Opis projektu: “Kiedy nasi dziadkowie byli dziećmi” to będzie to niezwykła podróż w przeszłość, która pozwoli nam odkryć, jak wyglądało życie naszych dziadków w czasach ich dzieciństwa. Projekt oprzemy na europejskich wartościach tj: godności, równości, wolności, tolerancji. Ważne w projekcie będzie dla nas wzajemne zrozumienie i tolerancja, szacunek dla starszych pokoleń, empatia, współpraca, kreatywne działanie, edukacja historyczna i kulturowa. Projekt pomoże naszym uczniom rozwijać kluczowe kompetencje społeczne i międzykulturowe, które są fundamentem wartości europejskich. Celem naszego wspólnego działania będzie też włączenie uczniów do działań praktycznych, rozwój umiejętności badawczych, językowych, artystycznych, kulinarnych, podniesienie kompetencji cyfrowych oraz integracja i stworzenie przestrzeni do współpracy nauczycieli i uczniów z SPE. Podczas projektowej przygody poznamy i zaprezentujemy zabawy naszych dziadków z czasów ich dzieciństwa, pokażemy szkołę z dawnych lat, modę dziecięcą sprzed lat i … smakołyki z dzieciństwa naszych babć i dziadków! Będziemy dzielić się zebranymi materiałami, inspiracjami, stworzymy wspólną książkę kucharską z przepisami do wykorzystania w placówkach czy rodzinach uczestników projektu, przygotujemy książkę/album/ wystawę z fotografiami naszych dziadków i wywiadami z nimi, tablicę z zabawami z dzieciństwa naszych dziadków, książkę o dawnej szkole, a na pamiątkę i zakończenie współpracy stworzymy film podsumowujący działania wszystkich partnerów projektu 

Czas trwania: ok. 3,5 miesiąca 

Język projektu: polski 


projekt103

WARUNKI UDZIAŁU:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.

Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:

Rejestracja przebiega w dwóch etapach. Pierwszy etap polega na założeniu konta na platformie EU Login. Następnie użytkownik zakłada konto na platformie European School Education Platform.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.

W pierwszej kolejności przyjmowani będą nauczyciele bez doświadczenia w realizacji projektów eTwinning.

3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia oraz do pracy projektowej po szkoleniu.


Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych wykładach oraz warsztatach i dołączą do realizacji wspólnie założonego w trakcie seminarium projektu eTwinning. 

Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa). 

Każdy uczestnik seminarium, który będzie obecny na wszystkich spotkaniach i wykona zadania kursowe oraz aktywnie przystąpi i ukończy z powodzeniem realizację projektu eTwinning, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie po zakończeniu projektu.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego zapraszamy do zapoznania się z programem seminarium.


Jeżeli spełniasz wszystkie powyższe warunki i chcesz zgłosić swój udział w seminarium, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny po kliknięciu zielonego odnośnika "Zarejestruj się na wydarzenie" znajdującego się na niniejszej stronie.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 3 listopada 2024, do godziny 23:59. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia rekrutacji.

Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie pod adresem mailowym: mknap@frse.org.pl.

Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule HOTEL REMES, Opalenica (okolice Poznania)
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Program

Dzień 1

Sobota 16.11.2024

Sesje plenarne

10:00 - 10:45

Rejestracja uczestników

10:45 - 11:00

Oficjalne otwarcie i powitanie uczestników szkolenia - Krajowe Biuro eTwinning

11:00 - 11:45

Wprowadzenie do programu eTwinning, możliwości rozwoju i doskonalenia zawodowego w programie - Monika Regulska, Krajowe Biuro eTwinning


Sesje warsztatowe

W każdej z sesji warsztatowych uczestnik ma do wyboru jeden warsztatów tematycznych.
Wyboru dokona poprzez formularz zgłoszeniowy na konferencję.
11:45 - 12:00

rozwiń Podział na grupy warsztatowe

“Mały obywatel Europy" prowadzi Beata Adamska
Projekt skierowany do uczniów klas 1-3, świetlic szkolnych, oddziałów przedszkolnych (grupy 5-6 latków) Opis projektu: Wyjątkowa podróż po świecie wartości europejskich. W ramach naszego projektu uczniowie odkryją, co to znaczy być obywatelem Europy. Będą uczyć się przez zabawę o wartościach takich jak: Godność ludzka – szacunek dla siebie i innych, Wolność – prawo do swobodnego wyrażania siebie, Demokracja – jak wspólnie podejmować decyzje, Równość – dlaczego wszyscy jesteśmy ważni, Prawa człowieka – co nam przysługuje jako ludziom! Udział w projekcie z pewnością pomoże uczniom zrozumieć i docenić wartości europejskie oraz kształtować postawy obywatelskie już od najmłodszych lat. Czas trwania: ok. 5 miesięcy Język projektu: polski
Beata Adamska, Ambasadorka programu eTwinning w województwie wielkopolskim
“Europejska mozaika językowa” prowadzi Monika Mojsiejonek
Projekt skierowany do nauczycieli języków obcych i języka polskiego ze szkół podstawowych Opis projektu: W naszej podróży po Europie będziemy odkrywać podobieństwa i różnice pomiędzy językami wykorzystywanymi w krajach Unii Europejskiej. Przyjrzymy się bliżej zapożyczeniom funkcjonującym w języku polskim oraz zbadamy obecność polonizmów w językach obcych. Poszukamy odpowiedników znanych nam piosenek i powiedzeń w wybranych językach. Całość okraszona zostanie dużą dawką wiedzy o kulturze krajów UE, co pozwoli nam stworzyć inspirujący projekt promujący wielojęzyczność i zrozumienie w kontekście europejskim. Czas trwania: ok. 5 miesięcy Język projektu: polski
Monika Mojsiejonek, Ambasadorka eTwinning w województwie lubuskim
"The Blue Planet Day" prowadzi Tomasz Ordza
Projekt skierowany do nauczycieli wszystkich specjalności zainteresowanych edukacją klimatyczną Opis projektu: Zadaniem sieci European Blue School jest holistyczne wprowadzenie zagadnień związanych z ekosystemami wodnymi do szkół. Synergia eTwinning i European Blue School pozwoli na aktywne zaangażowanie społeczności szkolnych w działania proekologiczne. Sprawczość projektu będzie polegała na zaangażowaniu uczniów w organizację w szkole The Blue Planet Day, a wszystko po to, aby budować świadomość i poczucie odpowiedzialności za zasoby wodne Błękitnej Planety. Projekt osadzony zostanie w metodologii STEAM, a wśród jego zadań pojawią się wyzwania: naukowe, technologiczne, inżynieryjne, artystyczne i matematyczne. Czas trwania: listopad – marzec/kwiecień (Światowy Dzień Wody/Dzień Ziemi) Język projektu: polski
Tomasz Ordza, Ambasador programu eTwinning w województwie wielkopolskim
"Smaki Europy: Podróż Kulinarną Mapą" prowadzi Barbara Maciejewska-N'sir
Projekt skierowany do nauczycieli języków obcych, polskiego, historii, geografii lub techniki, klasy 5-8 Opis projektu: Celem projektu będzie poznanie i docenienie różnorodności kulinarnej Europy. Głównym zadaniem będzie wybór ciekawych przepisów europejskich, opis wraz z ich historią powstania i stworzenie kulinarnej mapy Europy w formie e-booka. Uczestnicy projektu wykreują również własne portrety kulinarne. Dodatkowo uczniowie będą wyszukiwać najbardziej oryginalne/zaskakujące przepisy. Zaplanowano również przygotowanie wylosowanych potraw z różnych krajów europejskich (wideo-przepisy) oraz w miarę możliwości wspólną degustację potraw w zespołach uczniowskich. Czas trwania: ok. 4–5 miesięcy Język projektu: polski
Barbara Maciejewska-N'sir, Ambasadorka programu eTwinning w województwie wielkopolskim
“UNESCO Days - Wartości, które łączą” prowadzi Wioletta Sosnowska
Projekt skierowany do nauczycieli i uczniów z Sieci Szkół Stowarzyszonych UNESCO oraz dla wszystkich zainteresowanych celebrowaniem takich wartości jak: prawa człowieka, tolerancja, edukacja dla wszystkich oraz bezpieczeństwo w sieci. Opis projektu: W ramach projektu szkoły będą wspólnie obchodzić dni UNESCO, organizując aktywności, które promują te wartości i budują świadomość globalnych wyzwań. Celem projektu jest nie tylko upowszechnienie idei UNESCO, ale również rozwijanie u uczniów umiejętności społecznych, takich jak współpraca, tolerancja i odpowiedzialność za otaczający ich świat. W ciągu 3-4 miesięcy uczniowie oraz nauczyciele będą współpracować, aby wspólnie realizować różnorodne aktywności, skupiając się na wspólnym celebrowaniu dni UNESCO które nie tylko wzbogacą ich wiedzę na temat istotnych wartości, ale także zainspirują do działania na rzecz pokoju, praw człowieka oraz bezpiecznego korzystania z Internetu. Czas trwania: ok. 3-4 miesiące Język projektu: polski
Wioletta Sosnowska, Ambasadorka programu eTwinning w województwie lubuskim
“Kiedy nasi dziadkowie byli dziećmi” prowadzi Regina Smolin-Makuch
Projekt dla nauczycieli i uczniów z placówek kształcenia specjalnego, szkół integracyjnych, przyszpitalnych oraz wszystkich pracujących z uczniami niepełnosprawnymi intelektualnie, na wszystkich etapach edukacyjnych Opis projektu: “Kiedy nasi dziadkowie byli dziećmi” to będzie to niezwykła podróż w przeszłość, która pozwoli nam odkryć, jak wyglądało życie naszych dziadków w czasach ich dzieciństwa. Projekt oprzemy na europejskich wartościach tj: godności, równości, wolności, tolerancji. Ważne w projekcie będzie dla nas wzajemne zrozumienie i tolerancja, szacunek dla starszych pokoleń, empatia, współpraca, kreatywne działanie, edukacja historyczna i kulturowa. Projekt pomoże naszym uczniom rozwijać kluczowe kompetencje społeczne i międzykulturowe, które są fundamentem wartości europejskich. Celem naszego wspólnego działania będzie też włączenie uczniów do działań praktycznych, rozwój umiejętności badawczych, językowych, artystycznych, kulinarnych, podniesienie kompetencji cyfrowych oraz integracja i stworzenie przestrzeni do współpracy nauczycieli i uczniów z SPE. Podczas projektowej przygody poznamy i zaprezentujemy zabawy naszych dziadków z czasów ich dzieciństwa, pokażemy szkołę z dawnych lat, modę dziecięcą sprzed lat i … smakołyki z dzieciństwa naszych babć i dziadków! Będziemy dzielić się zebranymi materiałami, inspiracjami, stworzymy wspólną książkę kucharską z przepisami do wykorzystania w placówkach czy rodzinach uczestników projektu, przygotujemy książkę/album/ wystawę z fotografiami naszych dziadków i wywiadami z nimi, tablicę z zabawami z dzieciństwa naszych dziadków, książkę o dawnej szkole, a na pamiątkę i zakończenie współpracy stworzymy film podsumowujący działania wszystkich partnerów projektu Czas trwania: ok. 3,5 miesiąca Język projektu: polski
Regina Smolin-Makuch, Ambasadorka Programu eTwinning w województwie lubuskim
12:00 - 13:00

rozwiń Sesja warsztatowa - poznajmy się - Beata Adamska, Monika Mojsiejonek, Tomasz Ordza, Barbara Maciejewska-N'sir, Wioletta Sosnowska, Regina Smolin-Makuch

sesja warsztatowa
Beata Adamska, Ambasadorka programu eTwinning w województwie wielkopolskim Regina Smolin-Makuch, Ambasadorka Programu eTwinning w województwie lubuskim Tomasz Ordza, Ambasador programu eTwinning w województwie wielkopolskim Barbara Maciejewska-N'sir, Ambasadorka programu eTwinning w województwie wielkopolskim Monika Mojsiejonek, Ambasadorka eTwinning w województwie lubuskim Wioletta Sosnowska, Ambasadorka programu eTwinning w województwie lubuskim
13:00 - 14:00

Przerwa obiadowa w restauracji hotelowej

14:00 - 15:30

rozwiń Narzędzia programu eTwinning – platforma ESEP - Beata Adamska, Monika Mojsiejonek, Tomasz Ordza, Barbara Maciejewska-N'sir, Wioletta Sosnowska, Regina Smolin-Makuch

sesja warsztatowa
Wioletta Sosnowska, Ambasadorka programu eTwinning w województwie lubuskim Monika Mojsiejonek, Ambasadorka eTwinning w województwie lubuskim Barbara Maciejewska-N'sir, Ambasadorka programu eTwinning w województwie wielkopolskim Tomasz Ordza, Ambasador programu eTwinning w województwie wielkopolskim Regina Smolin-Makuch, Ambasadorka Programu eTwinning w województwie lubuskim Beata Adamska, Ambasadorka programu eTwinning w województwie wielkopolskim
15:30 - 16:00

Przerwa kawowa

16:00 - 17:00

rozwiń Omówienie i zakładanie projektów - Beata Adamska, Monika Mojsiejonek, Tomasz Ordza, Barbara Maciejewska-N'sir, Wioletta Sosnowska, Regina Smolin-Makuch

sesja warsztatowa
Beata Adamska, Ambasadorka programu eTwinning w województwie wielkopolskim Regina Smolin-Makuch, Ambasadorka Programu eTwinning w województwie lubuskim Tomasz Ordza, Ambasador programu eTwinning w województwie wielkopolskim Barbara Maciejewska-N'sir, Ambasadorka programu eTwinning w województwie wielkopolskim Monika Mojsiejonek, Ambasadorka eTwinning w województwie lubuskim Wioletta Sosnowska, Ambasadorka programu eTwinning w województwie lubuskim
18:30 - 19:30

rozwiń Joga dla dzieci - Bajka o wojowniku szukającym szczęścia – *sesja stacjonarna dla chętnych (sobota, godz.18:30-19:30)

SESJA DLA CHĘTNYCH - SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU Bajka o wojowniku szukającym szczęścia Propozycja zajęć z ćwiczeniami oddechowymi, automasażem piłeczkami oraz opowieścią ruchową z pozycjami jogi. Jogobajka to opowieść ilustrowana ciałem, która niesie przesłanie. To praca z ciałem (postawą, mięśniami, oddechem), umysłem (zatrzymanie na tu i teraz) i emocjami (refleksja nad tym, co ważne). Tego typu zajęcia pomagają zintegrować się młodemu człowiekowi na każdym poziomie. Wymagany: dobry humor i wygodny strój. Jogę ćwiczymy boso.
Sylwia Piekarska, ekspertka
19:30 - 20:30

Kolacja w restauracji hotelowej


Dzień 2

Niedziela 17.11.2024

Sesje warsztatowe

W każdej z sesji warsztatowych uczestnik ma do wyboru jeden warsztatów tematycznych.
Wyboru dokona poprzez formularz zgłoszeniowy na konferencję.
06:30 - 07:15

rozwiń Joga na dobry dzień*

Joga na dobry dzień - *sesja stacjonarna dla chętnych (niedziela, godz. 6:30-7:15) Spotkanie z przyjemną i delikatną praktyką jogi budzącą ciało zakończone Suria Namaskar czyli Powitaniem Słońca. Poznamy sekwencja asan, która dodaje energii i pozytywnie nastraja. Praktyka wzmacnia i uelastycznia mięśnie, zwiększa siłę, poprawia również krążenie, reguluje oddech i pracę gruczołów wewnętrznych, usprawnia proces trawienia i wchłaniania, oczyszcza organizm z toksyn. Poprawia samopoczucie zarówno fizyczne, jak i psychiczne Wymagany: dobry humor i wygodny strój. Jogę ćwiczymy boso
Sylwia Piekarska, ekspertka
09:00 - 10:30

rozwiń Narzędzia programu eTwinning – TwinSpace - Beata Adamska, Monika Mojsiejonek, Tomasz Ordza, Barbara Maciejewska-N'sir, Wioletta Sosnowska, Regina Smolin-Makuch

sesja warsztatowa
Beata Adamska, Ambasadorka programu eTwinning w województwie wielkopolskim Regina Smolin-Makuch, Ambasadorka Programu eTwinning w województwie lubuskim Tomasz Ordza, Ambasador programu eTwinning w województwie wielkopolskim Barbara Maciejewska-N'sir, Ambasadorka programu eTwinning w województwie wielkopolskim Monika Mojsiejonek, Ambasadorka eTwinning w województwie lubuskim Wioletta Sosnowska, Ambasadorka programu eTwinning w województwie lubuskim
10:30 - 11:00

Przerwa kawowa (czas na wymeldowanie)

11:00 - 12:30

rozwiń Organizacja pracy projektowej - Beata Adamska, Monika Mojsiejonek, Tomasz Ordza, Barbara Maciejewska-N'sir, Wioletta Sosnowska, Regina Smolin-Makuch

sesja warsztatowa
Tomasz Ordza, Ambasador programu eTwinning w województwie wielkopolskim Beata Adamska, Ambasadorka programu eTwinning w województwie wielkopolskim Wioletta Sosnowska, Ambasadorka programu eTwinning w województwie lubuskim Monika Mojsiejonek, Ambasadorka eTwinning w województwie lubuskim Barbara Maciejewska-N'sir, Ambasadorka programu eTwinning w województwie wielkopolskim Regina Smolin-Makuch, Ambasadorka Programu eTwinning w województwie lubuskim
12:30 - 12:45

Przerwa kawowa

12:45 - 14:15

rozwiń Narzędzia TIK w projekcie eTwinning - Beata Adamska, Monika Mojsiejonek, Tomasz Ordza, Barbara Maciejewska-N'sir, Wioletta Sosnowska, Regina Smolin-Makuch

sesja warsztatowa
Barbara Maciejewska-N'sir, Ambasadorka programu eTwinning w województwie wielkopolskim Monika Mojsiejonek, Ambasadorka eTwinning w województwie lubuskim Wioletta Sosnowska, Ambasadorka programu eTwinning w województwie lubuskim Tomasz Ordza, Ambasador programu eTwinning w województwie wielkopolskim Regina Smolin-Makuch, Ambasadorka Programu eTwinning w województwie lubuskim Beata Adamska, Ambasadorka programu eTwinning w województwie wielkopolskim
14:15 - 14:30

Wręczenie certyfikatów i zakończenie seminarium

14:30 - 15:30

Obiad w restauracji hotelowej


Lokalizacja

Mapa

HOTEL REMES, Opalenica (okolice Poznania)
ul. Parkowa 48
64-330 w Opalenicy, woj. wielkopolskie