Mój pierwszy projekt eTwinning z Ambasadorem: "Dyniowisko", 25-27 września 2023 r.

BRAK MIEJSC na seminarium. Wypełniając formularz, zapisujesz się na listę rezerwową.


Zapraszamy na bezpłatne seminarium online, które odbędzie się w dniach 25-27 września 2023 r. (trzy wieczorne spotkania). 

Wydarzenie w całości realizowane jest w formie online. Skierowane jest w pierwszej kolejności do nauczycieli pracujących z dziećmi w edukacji przedszkolnej, szkołach podstawowych, w klas 0, I-III lub na świetlicach szkolnych,  którzy nie mają doświadczenia w realizacji projektów eTwinning i chcieliby, pod opieką ambasadora programu eTwinning - Beaty Adamskiej, zrealizować swój pierwszy projekt.


Opis proponowanego projekt:

“Dyniowisko” 

Głównym założeniem projektu jest poszerzenie wiedzy na temat dyni w rozumieniu przyrodniczym oraz rozwijanie aktywności i wyobraźni twórczej poprzez różnorodne wykorzystanie dyń w działaniach m.in. matematycznych,  plastyczno-technicznych. Poprzez tworzenie opowiadań, gazetek, gier, zadań interaktywnych i prac plastyczno- technicznych uczniowie wzbogacą swoją wiedzę, rozwijać będą inwencję twórczą, a także poznają różne narzędzia TIK.
Zapraszam serdecznie!

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.


WARUNKI UDZIAŁU

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.

Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:

Rejestracja przebiega w dwóch etapach. Pierwszy etap polega na założeniu konta na platformie EU Login. Następnie użytkownik zakłada konto na platformie European School Education Platform.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.

W pierwszej kolejności zapraszamy nauczycieli pracujących z dziećmi w edukacji przedszkolnej, szkołach podstawowych, w klas 0, I-III lub na świetlicach szkolnych.

3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia oraz projekcie eTwinning realizowanym po jego zakończeniu.


Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach i dołączą do realizacji wspólnie założonego w trakcie seminarium projektu eTwinning. 

Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa). 

Każdy uczestnik seminarium, który będzie obecny na wszystkich spotkaniach i wykona zadania kursowe oraz aktywnie przystąpi i ukończy z powodzeniem realizację projektu eTwinning, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie po zakończeniu projektu.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego zapraszamy do zapoznania się z programem seminarium.


Jeżeli spełniasz wszystkie powyższe warunki i chcesz zgłosić swój udział w seminarium, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny po kliknięciu zielonego odnośnika "Zarejestruj się na wydarzenie" znajdującego się na niniejszej stronie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 18 września 2023r. o godzinie 23:59.

Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie pod adresem mailowym: mknap@frse.org.pl.

Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Program seminarium

Dzień 1

Poniedziałek 25.09.2023


18:00 - 19:30

Wprowadzenie do programu eTwinning oraz platforma European School Education Platform


Dzień 2

Wtorek 26.09.2023


18:00 - 19:30

Twinspace projektu


Dzień 3

Środa 27.09.2023


18:00 - 19:30

Aktywności w projekcie


Informacje dodatkowe

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie elektronicznej.

Termin seminarium: 25-27 września 2023 roku*
Trzy spotkania online w godzinach: 18:00 - 19:30 

Certyfikaty: wysłane będą mailowo do osób, które ukończą projekt.

* obowiązek udziału we WSZYSTKICH spotkaniach.

Link do wydarzenia otrzymają Państwo dopiero po zatwierdzeniu zgłoszenia.