Webinarium eTwinning - 'Edukacja włączająca z eTwinning'

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji  do pokoju webinaryjnego posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Certyfikaty prześlemy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia. 

Webinarium organizowane przez Zytę Czechowską - moderatorkę grupy 'Edukacja włączająca z eTwinning'

 

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Wtorek 28.03.2023


19:00 - 20:00

rozwiń Edukacja włączająca z eTwinning

Podczas webinaru uczestnicy dowiedzą się jak można wzbogacić wiedzę i rozwijać swoje umiejętności metodyczne z eTwininng w temacie edukacji włączającej. Poznają główne założenia, cele i obszary edukacji włączającej. W czasie webiaru zaprezentujemy nową grupę tematyczną, która będzie wsparciem dla wszystkich nauczycieli, pedagogów specjalnych i nauczycieli współorganizujących.
Zyta Czechowska, Ambasadorka programu eTwinning