Webinarium eTwinning - grupa Humaniści na TIK tak! - Językowe potyczki na Dzień Języka Ojczystego

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Certyfikaty prześlemy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia. 

Webinarium organizowane przez moderatorki grupy eTwining HUMANIŚCI NA TIK TAK! - Kliknij i dołącz do grupy na platformie ESEP 

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Wtorek 7.02.2023


18:30 - 19:30

rozwiń Webinarium eTwinning - grupa Humaniści na TIK tak! - Językowe potyczki na Dzień Języka Ojczystego

Webinarium eTwinning - grupa Humaniści na TIK tak! - Językowe potyczki na Dzień Języka Ojczystego
TYTUŁ SERII WEBINARIÓW: Na skrzydłach bibliotek TEMATYKA WEBINARIUM: Dzień Języka Ojczystego to święto, które na stałe zagościło w polskich szkołach. Podczas spotkania zaprezentujemy pomysły na wspólne celebrowanie tego dnia, będzie m.in. o językowym meczu. Zaprosimy również do grupowych aktywności, które zaangażują społeczności klasowe i szkolne.
Marlena Kowalska, Ambasadorka programu eTwinning w województwie łódzkim, moderatorka grupy "Humaniści na TIK TAK!" Aneta Szadziewska, Ambasadorka programu eTwinning, Nauczycielka bibliotekarka w Szkole Podstawowej nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie