Webinarium eTwinning - grupa Humaniści na TIK tak! - Marcowe święta nietypowe

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Certyfikaty prześlemy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia. 

Webinarium organizowane przez moderatorki grupy eTwining HUMANIŚCI NA TIK TAK! - Kliknij i dołącz do grupy na platformie ESEP 

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Wtorek 7.03.2023


19:00 - 20:00

rozwiń Webinarium eTwinning - grupa Humaniści na TIK tak! - Marcowe święta nietypowe

Marzec obfituje w święta nietypowe ważne dla nauczycieli przedmiotów humanistycznych. Razem świętujemy m.in. Dzień Pisarza, Dzień Poezji, Dzień Teatru, Dzień Czytania Tolkiena, czy Dzień Przytulania Bibliotekarzy. Podczas spotkania zaprezentujemy pomysły na nieszablonowe zajęcia. Dodatkowo skupimy uwagę na wybranych patronach roku 2023, o których z pewnością będziemy mówić, celebrując poszczególne święta nietypowe. Nie zabraknie zatem pomysłów na ćwiczenia związane z twórczością Wisławy Szymborskiej, Aleksandra Fredry, Jana Matejki czy Jerzego Nowosielskiego.
Marlena Kowalska, Ambasadorka programu eTwinning w województwie łódzkim, moderatorka grupy "Humaniści na TIK TAK!" Aneta Szadziewska, Ambasadorka programu eTwinning, Nauczycielka bibliotekarka w Szkole Podstawowej nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie