Webinarium eTwinning - grupa "LogoTwinnerzy" - AI (sztuczna inteligencja) w logopedii

INFORMACJE OD ORGANIZATORA: Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium, uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. 

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  

Webinarium organizowane przez moderatorkę grupy "LogoTwinnerzy"

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWIADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
  3. Certyfikat wysyłamy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Środa 27.03.2024


19:30 - 21:30

rozwiń Webinarium eTwinning - grupa "LogoTwinnerzy" - AI (sztuczna inteligencja) w logopedii

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się jak wykorzystać AI w w terapii logopedycznej. Jakie programy i aplikacje mogą wspierać nauczycieli w przygotowywaniu grafik, ale także rozwijanie zainteresowań uczniów, pomagać w usprawnianiu zaburzonych funkcji oraz pomóc w przygotowywaniu materiałów edukacyjnych.

(sesja online)
Zyta Czechowska, Ambasadorka programu eTwinning