Webinarium eTwinning - grupa Programowanie z eTwinning: SI w Szkole - Indywidualizacja Procesu Nauczania

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Certyfikaty prześlemy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia.

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWIADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
  3. Certyfikat wysyłamy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Czwartek 14.12.2023


19:00 - 20:30

rozwiń Webinarium - grupa Programowanie z eTwinning: SI w Szkole - Indywidualizacja Procesu Nauczania

Ten webinar skupia się na wykorzystaniu SI w pracy z uczniem. Omówimy, jak SI może pomóc w dostosowaniu materiału do indywidualnych potrzeb każdego ucznia, co może prowadzić do lepszego zrozumienia i lepszych wyników. Dowiesz się, jak technologia ta może pomóc uczniom osiągnąć sukces w nauce. Poznamy pomysły, jak zaangażować uczniów i uczennice do pracy z SI, a także omówimy potencjalne zagrożenia związane z tym procesem.
Wojciech Wątor, Nauczyciel matematyki