Webinarium eTwinning - grupa "PrzedszkoleTwinning": Przedszkole - Szkołą eTwinning

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. 

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  

Webinarium organizowane przez moderatorki grupy PRZEDSZKOLETWINNING -  Annę Krzyżanowską i Annę Urbasik

Warunki udziału
Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weźmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Środa 21.02.2024


18:00 - 19:30

rozwiń Webinarium eTwinning - grupa "PrzedszkoleTwinning": Przedszkole - Szkołą eTwinning

Zapraszamy na webinar “Przedszkole - Szkołą eTwinning”. W toku wydarzenia podejmujemy temat aplikowania o odznakę “eTwinning School” (“Szkoła eTwinning”) przez placówki przedszkolne. Prezentację obowiązujących procedur aplikacji oraz wskazówki ze strony nauczycieli przedszkoli wyróżnionych w ubiegłym roku tą odznaką uzupełni sesja pytań i odpowiedzi. W przedszkolach dzieci stawiają pierwsze edukacyjne kroki. Mogą być także pierwszą szkołą eTwinning!
Anna Urbasik, Ambasadorka programu eTwinning w województwie śląskim. Anna Krzyżanowska, Ambasadorka programu eTwinning w województwie śląskim, moderatorka grupy "PrzedszkoleTwinning"