Webinarium eTwinning - grupa "PrzedszkoleTwinning": Tu i teraz

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. 

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  

Webinarium organizowane przez moderatorki grupy PRZEDSZKOLETWINNING -  Annę Krzyżanowską i Annę Urbasik

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWIADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
  3. Certyfikat wysyłamy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegół webinarium

Dzień 1

Wtorek 26.03.2024


18:00 - 19:30

rozwiń Webinarium eTwinning - grupa "PrzedszkoleTwinning": Tu i teraz

Troska o dobrą atmosferę w procesie wychowania i nauczania najmłodszych dzieci towarzyszy nauczycielom przedszkola na co dzień. Odnosząc się do podejmowanej w eTwinning tematyki dobrostanu (wellbeing), proponujemy spotkanie w formule dzielenia się dobrymi praktykami projektowymi. Jak dbać o uważność, balans emocjonalny, zdrowie psychofizyczne dzieci poprzez projekty eTwinning? Swoimi propozycjami podzielą się trzy ambasadorki programu - Monika Mojsiejonek, Ania Urbasik i Ania Krzyżanowska. Zapraszamy!
Anna Urbasik, Ambasadorka programu eTwinning w województwie śląskim. Anna Krzyżanowska, Ambasadorka programu eTwinning w województwie śląskim, moderatorka grupy "PrzedszkoleTwinning" Monika Mojsiejonek, Ambasadorka eTwinning w województwie lubuskim