Webinarium eTwinning - grupa PRZEDSZKOLETWINNING : Pierwszy i nie ostatni!

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji  do pokoju webinaryjnego posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Certyfikaty prześlemy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia. 

Webinarium organizowane przez moderatorki grupy PRZEDSZKOLETWINNING -  Annę Krzyżanowską i Annę Urbasik

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Wtorek 21.03.2023


18:00 - 19:30

rozwiń Webinarium eTwinning - grupa PRZEDSZKOLETWINNING - Pierwszy i nie ostatni!

Udział w stacjonarnym lub wirtualnym spotkaniu eTwinning może być początkiem wyjątkowego projektu. O swoich doświadczeniach, inspiracjach szkoleniowych przełożonych na aktywności projektu skrojone z myślą o najmłodszych, oraz o swoich dalszych planach opowiedzą nauczycielki wychowania przedszkolnego. Poszukujesz motywacji do udziału w szkoleniach eTwinning lub inspiracji do wykreowania własnego projektu - zapraszamy na spotkanie!
Anna Krzyżanowska, Ambasadorka programu eTwinning w województwie śląskim, moderatorka grupy "PrzedszkoleTwinning" Anna Urbasik, Ambasadorka programu eTwinning w województwie śląskim.