Webinarium eTwinning - grupa WCZESNOSZKOLNI: Narzędzia wspomagające efektywne uczenie się matematyki w kl. I-III

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji  do pokoju webinaryjnego posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Certyfikaty prześlemy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia. 

Webinarium organizowane przez moderatorki grupy ETWINNING WCZESNOSZKOLNI - Beatę Wójcki, Edytę Karwowską, Pauline Kurowską-Loryńską

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Program konferencji

Dzień 1

Wtorek 21.03.2023


19:00 - 20:00

rozwiń Webinarium eTwinning - grupa WCZESNOSZKOLNI: Narzędzia wspomagające efektywne uczenie się matematyki

Podczas szkolenia podzielę się doświadczeniami dotyczącymi wykorzystania internetowych serwisów edukacyjnych udostępniających manipulatory i ćwiczenia interaktywne, a także karty pracy. Poświęcę nieco uwagi projektom i zadaniom okolicznościowym, które mają za zadanie pokazać uczniom, że matematyka jest wszędzie. Wspomnę o metodzie stacji zadaniowych, a także znaczeniu grywalizacji w procesie nauczania matematyki.
Justyna Klimczyk, Nauczycielka informatyki i matematyki w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Kleszczowie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 21 marca 2023 14:00 Rejestracja na wydarzenie