Webinarium eTwinning - seria "Dobrostan i uważność w szkole": Wdzięczność i współczucie w edukacji

INFORMACJE OD ORGANIZATORA: Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning. Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo w calej serii webinariów, który po weryfikacji prześlemy drogą mailową. 

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto (WAŻNE: zakładanie konta przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila - dokończenie rejestracji).  

TEMATYKA SERII WEBINARIÓW: Seria "Dobrostan i uważność w szkole" ma za zadanie przybliżyć czym jest dobrostani i uważność oraz zaprezentować jak wdrażać je w codzienne działania w szkole - z uczniami, z rodzicami, ze społecznością szkolną. Seria spotkań ma za zadanie zachęcić eTwinnerów do tworzenia projektów eTwinning powiązanych z tematyką dobrostanu. 

TYTUŁ WEBINARIUM:   Wdzięczność i współczucie w edukacji

Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Wtorek 11.06.2024


18:30 - 19:30

rozwiń Webinarium eTwinning - seria "Dobrostan i uważność w szkole": Wdzięczność i współczucie w edukacji

Jak wprowadzać elementy samowspółczucia do praktyki własnej? Jak budować wśród dzieci postawę współczucia? Co daje praktykowanie wdzięczności w edukacji na co dzień?
Katarzyna Kowalska, Certyfikowana trenerka Family-lab i nauczycielka jogi