Webinarium eTwinning - seria "Laureaci konkursu eTwinning": Bee Happy

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Certyfikaty prześlemy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia. 

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWIADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
  3. Certyfikat wysyłamy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Środa 22.11.2023


18:30 - 19:30

rozwiń Webinarium eTwinning - seria "Laureaci konkursu eTwinning": Bee Happy

Projekt STEAM, w którym uczniowie klas 1-3 poznawali pszczoły i ich życie. Poprzez różne działania i aktywności stali się naukowcami, którzy zbierali informacje o populacjach pszczół w miastach i wsiach. Angażowali się w zajęcia STEAM - budowali ule, domki dla owadów, pszczoły z klocków Lego, bawili się w teatr, malowali i śpiewali. Zostali kucharzami i gotowali potrawy z miodem, napisali także własną książkę kucharską. Programowali i kodowali, a na koniec stali się wolontariuszami i stworzyli własną kampanię społeczną na rzecz ochrony pszczół.
Paulina Kurowska-Loryńska, Ambasadorka programu eTwinning w województwie warmińsko-mazurskim, moderatorka grupy "eTwinning Wczesnoszkolni"