Webinarium eTwinning - seria "Laureaci konkursu eTwinning": Jeden projekt, wiele możliwości

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Certyfikaty prześlemy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia.

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Wtorek 18.04.2023


18:00 - 19:00

rozwiń Webinarium eTwinning - seria "Laureaci konkursu eTwinning": Jeden projekt, wiele możliwości

Podczas szkolenia będzie możliwość zapoznania się z metodami współpracy ze szkołami z innych krajów na platformie eTwinning. Na przykładzie zwycięskiego projektu zaprezentujemy rodzaje zadań i sposoby ich realizacji oraz przydatne narzędzia web 2.0
Eliza Bogdańska, Nauczyciel języka angielskiego w II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Radomiu