Webinarium eTwinning - seria "Laureaci konkursu eTwinning": The Calendar of Emotions & Values

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Certyfikaty prześlemy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia. 

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWIADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
  3. Certyfikat wysyłamy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Wtorek 28.11.2023


18:30 - 19:30

rozwiń Webinarium eTwinning - seria "Laureaci konkursu eTwinning": The Calendar of Emotions & Values

Spotkanie z laureatem konkursu Nasz Projekt eTwinning 2022. Opis realizacji projektu The Calendar of Emotions & Values, który zwyciężył w kategorii Debiut. Narzędzia TIK użyte w projekcie. Współpraca z zagranicznymi koordynatorami.
Martyna Minda, nauczycielka języka angielskiego oraz nauczyciel bibliotekarz w Publicznej Szkole Podstawowej im. Żołnierzy Armii Krajowej 72 Pu