Webinarium eTwinning - seria "Metoda projektu krok po kroku" - Jak rozpocząć pracę projektową?

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Certyfikaty prześlemy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia. 

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Środa 22.02.2023


18:30 - 19:30

rozwiń Webinarium eTwinning - Seria "Metoda projektu krok po kroku" - Jak rozpocząć pracę projektową?

Webinarium eTwinning - Seria "Metoda projektu krok po kroku" - Jak rozpocząć pracę projektową?
Webinarium dotyczyć będzie pierwszych kroków jakie należy podjąć chcąc rozpocząć międzynarodowy lub krajowy projekt eTwinning. Tematyka spotkania obejmować będzie następujące zagadnienia: - podstawowe założenia pracy projektowej, - pomysł na projekt, - szukanie partnerów, - planowanie pracy projektowej, - określenie celów, zadań i produktów projektu, - technologie pomocne w fazie wstępnej. Webinarium będzie miało formę warsztatów podczas których uczestnicy wezmą udział w interaktywnych zadaniach oraz podzielą się swoimi pomysłami z uczestnikami spotkania.
Adam Stępiński, Ambasador eTwinning w woj. podkarpackim