Webinarium eTwinning - seria "Metoda projektu krok po kroku": Zadania wstępne w projekcie

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Certyfikaty prześlemy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia. 

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Środa 22.03.2023


18:30 - 19:30

rozwiń Webinarium eTwinning - seria "Metoda projektu krok po kroku": Zadania wstępnę w projekcie

Początek projektu to bardzo ważny moment w jego realizacji. Umiejętne jego przeprowadzenie wpływa na całościowy sukces działań projektowych. Podczas webinarium uczestnicy zapoznają się z najbardziej popularnymi rodzajami zadań, które realizowane są w fazie wstępnej. Dowiedzą się także jak je efektywnie zaplanować i przeprowadzić. Podczas sesji zaprezentowane zostaną narzędzia online do wykorzystania w pracy projektowej na tym etapie.
Adam Stępiński, Ambasador eTwinning w woj. podkarpackim