Webinarium eTwinning - seria "Synergia eTwinning - Erasmus+": Dlaczego warto realizować projekty międzynarodowe w synergii eTwinning-Erasmus+?

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Certyfikaty prześlemy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia. 

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWIADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
  3. Certyfikat wysyłamy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

TEMATYKA SERII WEBINARIÓW: W trakcie serii webinariów SYNERGIA ETWINNING - ERASMUS+ zaprezentujemy w jaki sposób realizować eukacyjne projekty unijne w sposób hybrydowy - z wykorzystaniem środków Programu Erasmus+ i platformy online Programu eTwinning.


Dzień 1

Wtorek 5.03.2024


18:30 - 19:30

rozwiń Webinarium eTwinning - seria "Synergia eTwinning - Erasmus+": Dlaczego warto realizować projekty międzynarodowe w synergii eTwinning-Erasmus+?

Podczas webinarium uczestnicy zostaną zapoznani z licznymi korzyściami płynącymi z wykorzystania programu eTwinning w trakcie realizacji projektów Erasmus+. Przedstawione zostaną praktyczne sposoby i przykłady integracji programu eTwinning, w tym platformy ESEP, do zadań projektowych.
Michał Siwkowski, Ambasador programu eTwinning w województwie warmińsko-mazurskim