Webinarium eTwinning - seria SYNERGIA ETWINNING - ERASMUS+ - Akcja 2. Partnerstwa w zakresie współpracy

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Certyfikaty prześlemy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia. 

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Piątek 24.02.2023


15:00 - 16:00

rozwiń Akcja 2. Partnerstwa w zakresie współpracy

Akcja KA220-SCH - cele i zasady. Dowiecie się kto może wnioskować, jakie działania można realizować w projektach, jak się przygotować do wypełniania wniosku i co zrobić, by wniosek otrzymał dofinansowanie.
Ekspert Erasmus+, Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności