Webinarium eTwinning - seria SYNERGIA ETWINNING - ERASMUS+ - "Energy is power" - przykład synergii

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Certyfikaty prześlemy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia. 

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Wtorek 25.04.2023


19:30 - 20:30

rozwiń Webinarium eTwinning - seria SYNERGIA ETWINNING - ERASMUS+ - "Energy is power" - przykład synergii

W trakcie webinarium zaprezentowany będzie projekt "Energy is power", który zdobył I miejsce w ogólnopolskim konkursie "Nasz projekt eTwinning 2022" oraz został uznany jako "Przykład Dobrej Praktyki w programie Erasmus+ KA2 Partnerstwa Strategiczne. Omówione zostaną założenia projektu, realizowane działania, wypracowane rezultaty, zastosowane narzędzia TIK i upowszechnianie projektu. Przedstawione zostaną przykłady wykorzystania programu eTwinning w realizacji projektów Erasmus+ .
Justyna Kukułka, nauczyciel dyplomowany i wicedyrektor z 22 letnim stażem w Szkole Podstawowej nr 13 w Zawierciu