Webinarium eTwinning - grupa "Szkoły ogólnokształcące, techniczne i branżowe w eTwinning": Czy to dobry projekt?

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Certyfikaty prześlemy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia. 

Webinarium organizowane przez moderatorkę grupy eTwining  Szkoły ogólnokształcące, techniczne i branżowe w eTwinning

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
Adresaci

Spotkanie dedykowane nauczycielom szkół średnich

Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Program konferencji

Dzień 1

Wtorek 28.03.2023


18:30 - 19:30

rozwiń Webinarium eTwinning - "Szkoły ogólnokształcące, techniczne i branżowe w eTwinning": Czy to dobry projekt?

Pierwsze spotkanie otwierające pracę w grupie dla szkół średnich licealnych, technicznych i branżowych, podczas którego wspólnie przeanalizujemy cechy dobrze skomponowanego projektu eTwinning. Zachęcamy do udziału w działaniu grupy wszystkich nauczycieli zainteresowanych budową swojego projektu na rok szkolny 2023/2024.
Paulina Kaźmierczak-Majdzińska, Ambasadorka programu eTwinning w województwie kujawsko-pomorskim