Webinarium - grupa "eTwinning Wczesnoszkolni": Zaprzyjaźnij się z Photonem

Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony. Zaloguj się ponownie i podaj poprawne dane! 


INFORMACJE OD ORGANIZATORA: Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. 

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  

Webinarium jest organizowane przez moderatorki grupy "eTwinning Wczesnoszkolni"

TYTUŁ WEBINARIUM: "Zaprzyjaźnij się z Photonem"

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Czwartek 30.05.2024


19:00 - 20:00

rozwiń Webinarium - Zaprzyjaźnij się z Photonem

Opowiem jak zacząć pracę z robotem. Dlaczego warto i jak łatwo dzięki niemu uatrakcyjnić wszystkie zajęcia edukacyjne, ale nie tylko. Pokażę jego zastosowania w szkole w klasach 0-3 i w poradni... przy pracy z dziećmi w spektrum, przy TUSach i SI... a także w czasie zajęć nad koncentracją uwagi.
Ewa Świątek, Diagnosta, terapeuta integracji sensorycznej, terapeuta behawioralny oraz nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej w NSP97 w Warsza