Webinarium - grupa "Programowanie z eTwinning" - Rozwijanie Kompetencji Cyfrowych w Edukacji Wczesnoszkolnej: Kodowanie offline i online

INFORMACJE OD ORGANIZATORA: Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. 

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  

Webinarium organizowane przez moderatorkę grupy eTwining PROGRAMOWANIE Z ETWINNING- Kliknij i dołącz do grupy na platformie ESEP 

Warunki udziału
Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Poniedziałek 4.03.2024


18:00 - 19:30

rozwiń Webinarium - grupa Programowanie z eTwinning: Kodowanie offline i online

Szkolenie skupia się na rozwijaniu umiejętności cyfrowych nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej poprzez zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu kodowania, zarówno w środowisku offline, jak i online. Uczestnicy szkolenia będą miali okazję poznać różnorodne metody nauczania kodowania, a także zdobędą praktyczne umiejętności w zakresie korzystania z narzędzi do kodowania dostępnych online. Program spotkania: 1. Poznasz ciekawe strony i aplikacje do nauki kodowania w edukacji wczesnoszkolnej. 2. Dowiesz się, jak integrować naukę kodowania z przedmiotami szkolnymi. 3. Zdobędziesz informację, gdzie szukać inspiracji na zajęcia szkolne w swojej grupie.
Agnieszka Ogiegło, Ambasadorka Programu eTwinning w województwie dolnośląskim, moderatorka grupy "Programowanie z eTwinning"