Webinarium - grupa Programowanie z eTwinning: SI w Szkole – Interaktywne Narzędzia Nauki

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Certyfikaty prześlemy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia.

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWIADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Czwartek 30.11.2023


19:00 - 20:30

rozwiń Webinarium - grupa Programowanie z eTwinning: SI w Szkole – Interaktywne Narzędzia Nauki

Ten webinar skupia się na wykorzystaniu SI w trakcie lekcji. Omówimy, jak narzędzia oparte na SI mogą zwiększyć zaangażowanie uczniów i poprawić ich zrozumienie materiału. Dowiesz się, jak technologia ta może zmienić sposób prowadzenia lekcji i pomóc uczniom w nauce. Poznamy pomysły, jak wykorzystać SI w trakcie lekcji.
Wojciech Wątor, Nauczyciel matematyki