Webinarium eTwinning - grupa "eTwinning Wczesnoszkolni" - Sketchnoting w Twojej klasie!

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Certyfikaty prześlemy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia. 

Webinarium organizowane przez moderatorki grupy "eTwinning Wczesnoszkolni"

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Poniedziałek 19.02.2024


19:30 - 20:30

rozwiń Sketchnoting w Twojej klasie!

O czym będzie? - sposób na proste rysunki - mapa myśli - wersja dla dzieci - notatki, a nie wklejki - kreatywność, pozytywne wzmocnienie, relaks, czyli zentangle dla każdego
Mateusz Łysek, Nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 4 w Radlinie