Webinarium eTwinning - grupa "Humaniści na TIK tak!": Sztuczna inteligencja w pracy nauczyciela humanisty

INFORMACJE OD ORGANIZATORA: Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. 

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  

Webinarium organizowane przez moderatorki grupy HUMANIŚCI NA TIK TAK!

TYTUŁ SERII: „Męskim okiem, czyli humaniści prezentują…”

TYTUŁ WEBINARIUM: „Sztuczna inteligencja w pracy nauczyciela humanisty”

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Środa 10.04.2024


18:00 - 19:30

rozwiń Webinarium eTwinning - grupa "Humaniści na TIK tak!": Sztuczna inteligencja w pracy nauczyciela humanisty

Razem poznamy interfejs Chatu GPT oraz innych asystentów AI. Podam 10 wskazówek, jak z nich korzystać w codziennej pracy i jak łączyć asystentów AI z innymi aplikacjami. Przedstawię 20 pomysłów na wykorzystanie sztucznej inteligencji w edukacji. Wskażę praktyczne rozwiązania wykorzystania AI w pracy nauczyciela humanisty.
Andrzej Osoba, Nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego oraz Liceum Ogólnokształcącego nr XXIX im. cc. mjr H. Dekut