Webinarium eTwinning - grupa WCZESNOSZKOLNI: Jobshadowing

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji  do pokoju webinaryjnego posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Certyfikaty prześlemy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia. 

Webinarium organizowane przez moderatorki grupy ETWINNING WCZESNOSZKOLNI - Beatę Wójcki, Edytę Karwowską, Pauline Kurowską-Loryńską

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Wtorek 23.05.2023


19:00 - 20:00

rozwiń Webinarium eTwinning - grupa WCZESNOSZKOLNI: Job shadowing

Podczas szkolenia podzielę się doświadczeniami związanymi z wyjazdem do Freie Ganztagsschule Leonardo demokratycznej szkoły w Jenie. Opowiem, czego się tam nauczyłam, jakie zmiany wprowadziłam w swoim warsztacie pracy i dlaczego mam pragnienie na więcej takich doświadczeń.
Patrycja Rytelewska-Kostusiak, Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego