Webinarium eTwinning - seria "Dobrostan i uważność w szkole": Uważność w pracy nauczyciela - część praktyczna
Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWIADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
  3. Certyfikat wysyłamy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

TEMATYKA SERII WEBINARIÓW: Seria "Dobrostan i uważność w szkole" ma za zadanie przybliżyć czym jest dobrostani i uważność oraz zaprezentować jak wdrażać je w codzienne działania w szkole - z uczniami, z rodzicami, ze społecznością szkolną. Seria spotkań ma za zadanie zachęcić eTwinnerów do tworzenia projektów eTwinning powiązanych z tematyką dobrostanu. 


Dzień 1

Środa 20.03.2024


18:30 - 19:30

rozwiń Webinarium eTwinning - seria "Dobrostan i uważność w szkole": Uważność w pracy nauczyciela - część praktyczna

Warsztat w pracy nauczyciela - praktyka to druga część warsztatu z cyklu. Istotą wprowadzania uważności do środowisk edukacyjnych jest równowaga i praktyka własna osoby prowadzącej. Stres powoduje przytłoczenie i przeciążenie ,a uważność jest oknem na świat wewnętrznego spokoju. Jak rozpocząć swoją praktykę? Na co zwrócić uwagę? Nie tylko na te pytania prowadząca znajdzie odpowiedzi. Na warsztacie również uczestnik pozna ćwiczenia oddechowe, praktyki z zakresu uważności i życzliwości w stosunku do siebie i innych.
Jowita Wowczak, Nauczycielka uważności i medytacji, trenerka i konsultantka ds. redukcji stresu