Webinarium eTwinning - seria Eko-Szkoła: Po co i jak uczyć o ekologii?

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Certyfikaty prześlemy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia. 

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWIADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
  3. Certyfikat wysyłamy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

TYTUŁ SERII WEBINARIÓW: Eko-Szkoła
TEMATYKA SERII WEBINARIÓW: Kwestie środowiska i walki z globalnym ociepleniem są jednym z 4 priorytetów w programie Erasmus+ na lata 2021-2027. Dlatego program eTwinning stawia na aktywne poruszanie tematów związanych ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem w pracy z uczniami w szkole, skuteczne planowanie działań lokalnych dot. ekologii w społecznościach szkolnych oraz poszukiwanie bardziej ekologicznych sposobów realizowania swoich aktywności projektowych zarówno w programie eTwinning, jak i Erasmus+. Aby zapewnić uczestnikom jak najbardziej aktualną wiedzę w temacie ochrony środowiska, którą będa mogli skutecznie wykorzystać w pracy nauczyciela, do współpracy przy tej serii webinariów zaprosiliśmy eskpetów z Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste.


Dzień 1

Wtorek 26.03.2024


18:30 - 19:30

rozwiń Webinarium eTwinning - seria Eko-Szkoła: Po co i jak uczyć o ekologii?

Podczas pierwszego spotkania z serii Eko-Szkoła poruszymy poniższą teamtykę: - co rozumiemy przez ekologię, - czego pragnie dowiedzieć się młodzież - z badan wynika, że praktycznych wskazówek co mogą zrobić aby żyć w czystym środowisku i zachować Planetę dla przyszłych pokoleń - jak zainteresować młodzież do działań proekologicznych
Agata Zgliczyńska, Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste