Webinarium eTwinning - seria "ESEP i nowa platforma eTwinning bez tajemnic" - Twinspace. Część I.

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Certyfikaty prześlemy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia. 

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Wtorek 16.05.2023


18:30 - 19:30

rozwiń Webinarium eTwinning - seria "ESEP i nowa platforma eTwinning bez tajemnic" - Twinspace. Część I.

eTwinningowa Platforma TwinSpace to dostępna w sieci przestrzeń, gdzie członkowie projektów eTwinning (nauczyciele i uczniowie) spotykają się, współpracują i dzielą swoją pracą. Podczas webinarium szczegółowo omówimy zakładki: „Strona główna” - notes nauczycielski i dziennik projektu, „Strony” – tworzenie stron, dodawanie treści (tekst, obraz, link, osadzone obiekty) i ankiet oraz „Materiały” - dodawanie i porządkowanie materiałów.
Katarzyna Drabarek, Nauczycielka języka angielskiego i niemieckiego w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 6 w Siedlcach oraz doradca m