Webinarium eTwinning - seria Europejska Platforma Edukacji Szkolnej i nowa platforma eTwinning bez tajemnic - Proces rejestracji

Europejska Platforma Edukacji Szkolnej (ESEP) jest miejscem spotkań dla wszystkich zainteresowanych stron sektora edukacji szkolnej – personelu szkolnego, naukowców, decydentów i innych osób działających w tym sektorze – obejmującym wszystkie poziomy kształcenia, od wczesnej edukacji i opieki nad dzieckiem po kształcenie podstawowe i średnie oraz wstępne kształcenie zawodowe. W skład naowej platformy uruchomionej przez Komisję Europejską wchodzi również europejska społeczność szkół eTwinning. W ramach serii webinariów pt."Europejska Platforma Edukacji Szkolnej i nowa platforma eTwinning bez tajemnic" przybliżymy funkcjolnalności i narzędzia dostępne na nowej platformie. 

Warunki udziału

Wydarzenie ogólnodostępne i otwarte dla wszystkich nauczycieli zainteresowanych programem eTwinning. 

Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.

Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Wtorek 28.02.2023


18:30 - 19:30

rozwiń ESEP i nowa platforma eTwinning bez tajemnic - Proces rejestracji

TEMATYKA WEBINARIUM: Podczas webinarium wyjaśniony zostanie od początku do końca proces rejestracji na nowej platformie eTwinning. Począwszy od założenia konta EULogin, rejestracji na Europejskiej Platformie Edukacji Szkolnej oraz dołączenia do programu eTwinning. W ostatnim etapie przeanalizujemy poprawne ustawienia konta/profilu, aby w pełni korzystać z możliwości platformy i programu eTwinning.
Katarzyna Drabarek, Ambasadorka programu eTwinning w województwie mazowieckim