Webinarium eTwinning - seria INNOWACYJNOŚĆ W EDUKACJI - Innowacyjny nauczyciel - aktywny i zaangażowany uczeń

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Certyfikaty prześlemy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia. 

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Wtorek 25.04.2023


18:00 - 19:00

rozwiń Webinarium eTwinning - seria INNOWACYJNOŚĆ W EDUKACJI - Innowacyjny nauczyciel - aktywny uczeń

Podczas webinarium porozmawiamy o tym, jakie oczekiwania stawia współczesny świat wobec innowacyjnych nauczycieli i nauczycielek. Omówimy wartościowe praktyki dydaktyczne (praca z błędem, praca z pytaniami, praca w grupach lub parach) i podejścia dydaktyczne (np. modelowanie, budowanie edukacyjnych rusztowań, wspomagane mistrzostwo), które pomogą w realizacji innowacyjnych aktywności edukacyjnych. W ramach webinarium zostaną przedstawione także przykłady innowacyjnych działań ze szkół, aby zainspirować uczestników do tworzenia własnych innowacyjnych projektów.
Magdalena Bogusławska, Prezeska Zarządu Fundacji na Rzecz Dwujęzyczności EduNowa