Webinarium eTwinning - seria INNOWACYJNOŚĆ W EDUKACJI: Szkoła dla innowatora, czyli jak rozwijać kompetencje przyszłości uczennic i uczniów

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji  do pokoju webinaryjnego posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Certyfikaty prześlemy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia. 

Seria webinariów “Innowacyjność w edukacji” ma za zadanie podkreślić jak kluczowe znaczenie dla planowania, budowania i wdrażania innowacyjnych metod nauczania, a także pielęgnowania talentów ma proces edukacji. Edukacja odgrywa również kluczową rolę w rozwijaniu, rozpowszechnianiu i wykorzystywaniu potencjału wiedzy i innowacji. Innowacyjność jest wielopłaszczyznowa i wykracza daleko poza wykorzystanie technologii w klasie, ale obejmuje również kreatywność, analityczne myślenie, umiejętności rozwiązywania problemów i współpracę.

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Wtorek 21.03.2023


18:30 - 19:30

rozwiń Webinarium eTwinning - seria INNOWACYJNOŚĆ W EDUKACJI - Szkoła dla innowatora

Podczas webinarium zastanowimy się wspólnie, czym są kompetencje przyszłości i jakie jest ich znaczenia w dzisiejszym świecie. Omówimy model rozwijania kompetencji przyszłości wypracowany w projekcie Szkoła dla innowatora realizowanym w latach 2019-2022 w Centrum Edukacji Obywatelskiej. Wskażemy też, jakie metody, praktyki i podejścia dydaktyczne sprzyjają rozwijaniu kompetencji proinnowacyjnych uczennic i uczniów.
Magdalena Bogusławska, Prezeska Zarządu Fundacji na Rzecz Dwujęzyczności EduNowa