Webinarium eTwinning - seria "Metoda projektu krok po kroku": Budowanie społeczności projektowej.

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Certyfikaty prześlemy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia. 

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Wtorek 18.04.2023


19:30 - 20:30

rozwiń Webinarium eTwinning - seria "Metoda projektu krok po kroku": Budowanie społeczności projektowej

Budowanie społeczności jest istotną częścią udanych projektów. Obejmuje ono tworzenie poczucia przynależności wśród członków zespołu, rozbudowywanie środowiska współpracy i zapewnienie, że każdy czuje się doceniany i szanowany. Podczas webinarium omówione zostaną kroki, które należy podjąć, aby przeprowadzić ze swoimi uczniami angażujący projekt eTwinning. Uczestnicy będą mieli również okazję wymienić się pomysłami i wziąć udział w interaktywnym zadaniu.
Adam Stępiński, Ambasador eTwinning w woj. podkarpackim