Webinarium eTwinning - seria: Sketchnoting w szkole - Zabawy z rysunkiem

NFORMACJE OD ORGANIZATORA: Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium, uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. 

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  

Webinarium organizowane przez moderatorki grupy "eTwinning Wczesnoszkolni"

SERIA WEBINARIÓW: Sketchnoting w Twojej klasie!

TYTUŁ WEBINARIUM: Część 3: Zabawy z rysunkiem.

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Czwartek 6.06.2024


18:30 - 19:30

rozwiń Webinarium eTwinning - seria:Sketchnoting w szkole - Zabawy z rysunkiem

TYTUŁ WEBINARIUM: Część 3: Zabawy z rysunkiem. TEMATYKA SERII WEBINARIÓW: Podczas serii spotkań uczestnicy poznają zagadnienia związane ze sketchnotingiem. Każde spotkanie będzie poświęcone innym zagadnieniom: poznanie podstaw sketchnotingu, ćwiczenia grafomotoryczne, zabawy rozwijające z wykorzystaniem rysunku a w ostatnim spotkaniu uczestnicy nauczą się tworzyć rysunkowe karty pracy. Spotkania skierowane do nauczycielki, nauczycielek klas 1-3.
Mateusz Łysek, Nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 4 w Radlinie