Webinarium eTwinning - seria SYNERGIA ETWINNING - ERASMUS+ - Akcja 2. Partnerstwa cz. 2

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji  do pokoju webinaryjnego posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Certyfikaty prześlemy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia. 

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Czwartek 16.03.2023


15:00 - 16:00

rozwiń Webinarium eTwinning - seria SYNERGIA ETWINNING - ERASMUS+: Akcja 2. Partnerstwa cz. 2

TEMATYKA WEBINARIUM: Akcja 2. Partnerstwa w zakresie współpracy, część 2 W tej części omówimy dokładniej zawartość formularza wniosku oraz kryteria oceny wniosków. Czyli jak przygotować dobry wniosek.
Ekspert Erasmus+, Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności