Webinarium eTwinning - seria SYNERGIA ETWINNING - ERASMUS+ - eTwinning - przestrzeń elastycznej współpracy w Erasmus+

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Certyfikaty prześlemy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia. 

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Środa 31.05.2023


18:30 - 19:30

rozwiń Webinarium eTwinning - seria SYNERGIA ETWINNING - ERASMUS+ - eTwinning - przestrzeń elastycznej współpracy w Erasmus+

Projekty Erasmus+ charakteryzuje przemyślana koncepcja oraz ustalony zakres działań w ramach podjętej współpracy. eTwinning - niesie ze sobą kreatywną elastyczność, przestrzeń do realizacji aktywności odpowiadających na bieżące potrzeby i pomysły uczniów i nauczycieli. Synergia eTwinning i Erasmus+ może wnieść do projektu nieograniczone możliwości uzupełnienia zatwierdzonego planu świeżością pomysłów i decyzyjnością nawet najmłodszych beneficjentów. To, czego nie można było przewidzieć na etapie aplikacji projektu, można zrealizować w eTwinning. W dowolnym momencie, w dowolnym obszarze. Nie tylko wolno, ale warto!
Anna Krzyżanowska, Ambasadorka programu eTwinning w województwie śląskim, moderatorka grupy "PrzedszkoleTwinning"