Webinarium eTwinning - Jak aplikować o akredytację Erasmus+ KA120 Edukacja Szkolna

Wydarzenie bezpłatne i dostępne dla nauczycieli posiadających konto w programie eTwinning.  Po weryfikacji rejestracji na webinarium uczestnik otrzyma drogą mailową link do wydarzenia. Dane podane przy rejestracji posłużą do wystawienia certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Certyfikaty prześlemy drogą mailową do 14 dni od wydarzenia. 

Warunki udziału
  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto.  
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.
Termin i lokalizacja
Spotkanie w formule ClickMeeting Online
UWAGA. Rejestracja zamknięta

Szczegóły webinarium

Dzień 1

Wtorek 26.09.2023


18:00 - 19:30

rozwiń Webinarium eTwinning - Jak aplikować o akredytację Erasmus+ KA120 Edukacja Szkolna

Webinarium obejmie następujące zagadnienia: - kto i kiedy może aplikować o przyznanie akredytacji Erasmus+ - jak przygotować się do złożenia wniosku - informacja o standardach jakości Erasmusa - jak wypełnić wniosek - krok po kroku - plan Erasmusa - pytania i odpowiedzi
Paweł Ciesielczuk, Ambasador programu eTwinning, Nauczyciel języka angielskiego w Zespole Szkół Ekonomicznych i Mundurowych im. gen. Władysława And